Här kan du ställa frågor om problem med och drift av phpBB 3 (3.0.0 eller senare). Det är här du bör skapa en tråd om du har ett problem, vill ställa en fråga och vill ha ett svar. Gäller det något annat, var vänlig bläddra nedåt på sidan.
Kategoriregler
Här kan du ställa frågor om problem med och drift av phpBB 3 (3.0.0 eller senare). Det är här du bör skapa en tråd om du har ett problem, vill ställa en fråga och vill ha ett svar. Gäller det något annat, var vänlig bläddra nedåt på forumindex.
Hur gör man för att ta bort en varning på en medlem. Det kan ju bli att man råkat trycka fel och en varning sätts då på medlemmen. Hur får man bort den?
Vad jag vet så är räknaren på + och kan inte nollställas, men eftersom användaren har fått ett PM och skulle inte bli så glad om Admin/moderator gör fel så handlar det om att få ut information i PM och etv. i mail för att tala om misstaget.
Alla uppgifter finns på användarens profil.